PRZESTRZEŃ STWORZONA PRZEZ WIZJONERÓW

Biznesowi użytkownicy Central Point zajmą najlepszy w Warszawie komercyjny adres – przyciągającą uwagę, prestiżową, wyjątkową i elegancką lokalizację w samym sercu miasta, oferującą elastyczność i niezliczone możliwości zaaranżowania przestrzeni biurowej.

Charakterystyczna i stylowa szklana fasada budynku jest natychmiast rozpoznawalna oraz staje się przedmiotem zachwytu nie tylko przechodniów, ale i klientów. Budynek mija niemal 50 000 samochodów dziennie, nie wspominając o pieszych i pasażerach komunikacji publicznej.

Central Point – tu biznes rozkwita!

WYJĄTKOWY DOSTĘP

Central Point znajduje się w charakterystycznej lokalizacji, na rogu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej oraz na jedynym skrzyżowaniu linii metra w Warszawie (i w istocie w całej Polsce), dzięki czemu jest w samym sercu nie tylko dzielnicy biznesowej, ale i Warszawy.

Lokalizacja umożliwia użytkownikom szybki i łatwy dostęp do dowolnej części miasta – metrem, tramwajem lub autobusem. Oferta transportu publicznego jest bogata, dobrze zorganizowana i niedroga.

WITAMY… W PRZYSZŁOŚCI

Zapraszamy do imponującego lobby Central Point.

Dostojne i ujmująco zaaranżowane dwupoziomowe foyer płynnie prowadzi odwiedzających w kierunku spokojniejszego i wygodnego wnętrza.
Odkryj:

    • 1100 m2 powierzchni przeznaczonej na luksusowe butiki i sklepy lifestyle’owe oraz kawiarnię
    • Wysmakowaną i stylową przestrzeń recepcji
    • Windę umożliwiającą dostęp do głównej recepcji na pierwszym piętrze
    • Punkty kontroli dostępu i bezpieczeństwa
    • Sześć ekologicznych, szybkich wind pozwalających na błyskawiczny transport na każde z 21 pięter

INNOWACYJNA I WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ BIZNESOWA

Central Point oferuje wyjątkową przestrzeń biznesową w doskonałej lokalizacji. Budynek stanie się główną wizytówką najemców. Central Point, jako siedziba firmy, będzie podkreślać jej renomę i wysoki status.

Przestrzeń do podziwiania. Miejsce, w którym trzeba być.